| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Długość przewodu | 20,6m |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Średnica koła | 2200 mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Napięcie | 380V |
|---|---|
| waga | 2000kg |
| Posługiwać się | Granit, marmur, przecinak do bloków, granit i marmur, marmur z granitu kamiennego |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | 2500*1100*1620mm |
| Model nr. | Odkrycie 4-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Czas gwarancji | Rok |
|---|---|
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Kontrola | CNC |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Model nr. | ODKRYCIE 5 |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Długość przewodu | 16.7M |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Długość przewodu | 16.7M |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |