| Średnica koła | 2200 mm |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Ciężar nośny stołu | 50t |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 |
| Szybkość łącza | 40m/s |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Cięcie, wydobycie marmuru, granit |
| Materiał | Odlew |
| Wykorzystanie | Wydobywanie marmuru, cięcie skał, cięcie kamienia, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Pięcioosiowa piła diamentowa CNC |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Kontrola | CNC |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Nazwa produktu | Przecinarka linowa diamentowa CNC |
|---|---|
| Użycie | Cutowanie na mokro/ suche, tylko mokre, cięcie skały, rzeźba kamienna, piła z drutu diamentowego |
| Rodzaj koralików | Diament |
| Wielkość | 8,5 mm, 7,0-11,5 mm, 11 mm, 7,2 mm, 11,5 mm |
| Rodzaj działalności | Producent, firma handlowa, producent i handel |
| Głównym silnikiem | 11kw |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Kontrola | CNC |
| Waga brutto | 6500 kg |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600*3000*1500mm |
| Model nr. | ODKRYCIE 5 |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Długość przewodu | 16.7M |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Model nr. | ODKRYCIE 5 |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |