| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Cięcie materiałów | Marmur, granit, kwarcyt, piaskowiec i inne kamienie naturalne/syntetyczne. |
|---|---|
| Moc silnika głównego | 11kw |
| Szybkość łącza | 20-40 m/s |
| Średnica drutu | Φ8 mm-φ11 mm (drut pokryty diamentami do precyzyjnego cięcia) |
| Długość przewodu | Standardowe długości: 14,7 m 15,7 m 16,7 m |
| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Model nr. | CTS-3500-18/21 |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Czas gwarancji | Rok |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwać | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupka, kamienia naturalnego itp |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Rozmiar wózka | 1400*2000mm |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | CNC-3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwać | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupka, kamienia naturalnego itp |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, marmur |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 8.8mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamie |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Cutting Precision | High |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model nr. | QWS-45-75 |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Długość przewodu | 16,7 mln |