| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2500*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Model nr. | CNC-3500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Głównym silnikiem | 15kW |
| Wymiar zarysu | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| Władza | 5,5 kW |
| Kod Hs | 84641090 |
| Zastosowanie | Przemysłowy marblr, cięcie granitu, cięcie kamieni |
| Kluczowe słowa | Piła z drutu diamentowego |
|---|---|
| Rodzaj koralików | Diament |
| Klasa | A-GRADE, prośba klienta |
| Kontrola | CNC |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Długość przewodu | 14,7/15,7/16,7m |
| Konsumpcja wody | 3m3/godz |
| Typ kontroli | CNC |
| Precyzja cięcia | Wysoki |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
|---|---|
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Zdolność cięcia | Wysoka prędkość |
| Model nr. | BWT-3500-18/21 |
| Czas gwarancji | Rok |
| Zalety | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3000*2100 |
| Wymiar stołu roboczego | 2500X2000mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Zdolność cięcia | Wysoka prędkość |
| Kontrola | PLC |
| Długość przewodu | 20,6m |
| Obracanie stołu roboczego (opcjonalnie) | 360° |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Waga brutto | 6000 kg |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |