| Szybkość łącza | 0-40m/s |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Waga brutto | 6000 kg |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Długość drutu | 10m |
|---|---|
| Waga brutto | 6000 kg |
| Max rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Szybkość łącza | 0-40 m/s |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Długość drutu | 19,1 m |
|---|---|
| Waga brutto | 10500Kg |
| Max rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2200mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Szybkość łącza | 20-40 m/s |
| Szybkość łącza | 0-40 m/s |
|---|---|
| Średnica koła | 1600MM |
| waga brutto | 6000 kg |
| Zużycie wody | 6m3/H |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Waga brutto | 9300kg |
| Model nr. | CNC-3000 |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*3000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Silnik brutto | 11KW |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Kontrola | CNC |
| Waga brutto | 8000 kg |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Odległość cięcia | 1750 mm |
| Waga brutto | 3000 KG |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Głównym silnikiem | 45 kW |