| Kontrola | Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
|---|---|
| Zużycie wody | 4m3/godz |
| Długość drutu | 20-50 m |
| Specyfikacja | 9500*6800*4700 mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Rozmiar wózka | 2000*2500mm |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Rozmiar wózka | 1400*2000mm |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 260*3000*1500mm |
| Kontrola | CNC |
| Długość przewodu | 16.7M |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Tworzywo | Odlewanie żelaza |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie plastikowe, odpowiednie do transportu morskiego |
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | L/c, t/t, d/p, zachodni związek, paypal, pieniądze gram, inne |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/A, D/P, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Długość przewodu | 16.7M |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3000*2100 mm |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Czas gwarancji | Rok |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |