| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Waga brutto | 5500 kg |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Długość przewodu | 16.7M |
| Nazwa | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kontrola | CNC |
| Waga brutto | 6000 kg |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Gwarancja | Jeden rok |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Głównym silnikiem | 11KW-15KW |
| Znak towarowy | Xianda |
| Stopień obrotu | 360 ° (Opcjonalnie) |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas gwarancji | Rok |
| Zalety | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
| Prędkość chodzenia | 0-30m/godz |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Model nr. | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Model nr. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |
|---|---|
| Średnica koła | 16,7 m/19,2 m/20,6 m |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Rozmiar wózka | 1600/1800/2000*2500 mm |
| Znak towarowy | Xianda |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Prędkość cięcia | 0-40m/s |
| Pakiet transportowy | Załaduj do 20-stopowego kontenera |
| Silnik brutto | 11kw |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Table bearing weight | 20T |
|---|---|
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Cutting Ability | High Speed |
| Waga brutto | 5500 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Czas gwarancji | Rok |
| Średnica koła | 1600 mm |