| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Czas gwarancji | Rok |
| Szybkość łącza | 0~40m/S |
| Precyzja cięcia | Wysoki |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Waga brutto | 8000 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600*3000*1500mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Długość przewodu | 20,6m |
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Cięcie, marmur, 3D kształty |
| Materiał | Odlew |
| Użycie | Wydobywanie marmuru, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Pięcioosiowa piła diamentowa CNC |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, zbrojony beton |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wzmocniony beton, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Lina do szybkiego cięcia 11,5 mm Piła diamentowa z betonu zbrojonego, piła diamentowa o małej średni |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, zbrojony beton |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wzmocniony beton, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Lina do szybkiego cięcia 11,5 mm Piła diamentowa z betonu zbrojonego, piła diamentowa o małej średni |
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Wheel diameter | 1600mm |
|---|---|
| Type | diamond wire saw machine |
| Application | Marble,Granite,concrete,stones |
| Main motor | 11kw |
| Wire speed | 0-40m/s |
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Cięcie, marmur, granit, profilowanie |
| Materiał | Diament, odlewanie, piła diamentowa, guma |
| Wykorzystanie | Cięcie skał, rzeźba w kamieniu, piła diamentowa |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max processing size | 3500*3500*2100mm |
| Wheel diameter | 20.6mm |