| Czas dostawy | 30 DYAS |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
|---|---|
| Korzyść | Wysoka wydajność, długa żywotność |
| Woltaż | 220 V/380 V. |
| Zużycie wody | 4m3/godz |
| Moc | 11/15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Szczegóły pakowania | Drutowe uderzenie liny, odpowiednie do transportu morskiego. |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Moneygram |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| Znak firmowy | MASZYNY XIANDA |
|---|---|
| Typ | Piła z drutu diamentowego |
| Rodzaj koralików | Diamentowe koraliki |
| Tworzywo | Diament/stal/guma/plastik |
| Pochodzenie | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, opatrunek granitowy |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa, opatrunek blokowy |
| Nazwa produktu | 11mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamien |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie,Granit |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 8.8mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamie |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie,Granit |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 8.8mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamie |