| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Cięcie, obróbka wydobywania bloków marmuru |
| Materiał | Odlew |
| Użycie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa, obróbka bloków, obróbka marmuru, wydobywanie bl |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, zbrojony beton |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wzmocniony beton, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Lina do szybkiego cięcia 11,5 mm Piła diamentowa z betonu zbrojonego, piła diamentowa o małej średni |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, wydobywanie marmuru |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / sprężyna |
| Stosowanie | Wydobywanie marmuru, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kami |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, wydobywanie marmuru |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / sprężyna |
| Stosowanie | Wydobywanie marmuru, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kami |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, wydobywanie granitu |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wydobywanie granitu, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybka piła diamentowa do kamieniołomu, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamienia, |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, wydobywanie granitu |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wydobywanie granitu, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybka piła diamentowa do kamieniołomu, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamienia, |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, wydobywanie granitu |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wydobywanie granitu, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kami |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, żelbet |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wzmocniony beton, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, diamentowa piła linowa |
| Nazwa produktu | Lina do szybkiego cięcia 11.5mm wzmocniona piła diamentowa Concrerte, piła diamentowa o małej średni |
| Model nr. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Czas gwarancji | Rok |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |