| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Model nr. | Odkrycie 4-2000 S/2500 S/3000 S |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Materiał | Odlew |
| Ciężar nośny stołu | 20T |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | PEM-3015 |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 1300*3000mm |
| Głównym silnikiem | 5,5 kW |
| Liczba wrzecion | 1 szt. |
| Waga brutto | 2000kg |
| Średnica koła | 1900mm/2200mm |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3000*1800/3500*3500*2100 mm |
| Rozmiar wózka | 1800*2000/2000*2500 mm |
| Zastosowanie | Marmur, Granit, Kamienie |
| Gross weight | 5500kg |
|---|---|
| Wheel diameter | 1600mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Typ | Piła z drutu diamentowego |
|---|---|
| Stopień | A-GRADE, prośba klienta |
| Pakiet | Folia plastikowa + karton |
| Długość | 10–50 m |
| Tworzywo | Koraliki diamentowe i drut stalowy |
| Typ | Części zasilania, części narzędzi konstrukcyjnych, części narzędzia ręcznego, piła z drutu diamentow |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, granit, marmur, sandston i beton, asfalt |
| Tworzywo | Diamond, stal, diament i inne składniki, piła diamentowa, gumowa/plastikowa |
| Stosowanie | Cutowanie na mokro/ suche, tylko mokre, cięcie skały, rzeźba kamienna, piła z drutu diamentowego |
| Nazwa produktu | Piła diamentowa do szybkiego cięcia liny o średnicy 8,8 mm, piła diamentowa ze spieku do cięcia blok |
| Nazwa produktu | Frezarka CNC do rzeźbienia w kamieniu |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania (L * W * H) | 3000*2000*1500mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Silnik brutto | 11KW |
| Wymiar konturu (L * W * H) | 6500*6300*3800mm |
| Wymiar zarysu | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| Władza | 5,5 kW |
| Kod Hs | 84641090 |
| Zastosowanie | Przemysłowe cięcie marblr, cięcie kamieni |
| Długość przewodu | 16,7 mln |
|---|---|
| Waga brutto | 6000 kg |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |