| Model nr. | YHQJ-2500 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| Maksymalna średnica cylindra | 2500 |
| Model nr. | DRC-250/500-2 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| średnica ostrza | 500mm |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, D/A, ZARZĄDENIE WESTOLA |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Model nr. | CNC-3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*3000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Głównym silnikiem | 11kw |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
|---|---|
| Kolor | Niebieski i żółty |
| Spindle | 15KW |
| Kod Hs | 84641090 |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Cena konkurencyjna, automatyczna |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Kolumna średnicy | >600mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 1500 mm |
| Maksymalna szerokość cięcia | 1300 mm |
| Wymiar konspektu | 6300*5200*3200mm |
| Głównym silnikiem | 4kw |
| Rotation Degree | 360 |
|---|---|
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/S |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Spindle | 15KW |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |