| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
|---|---|
| Czas gwarancji | Rok |
| Średnica koła | 2200 mm |
| Rozmiar wózka | 2000*2500mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Nazwa | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Tworzywo | Odlewanie żelaza |
|---|---|
| Materiał do cięcia | Kamień naturalny/sztuczny |
| Średnica drutu | Φ8 mm-φ11 mm (drut pokryty diamentami do precyzyjnego cięcia) |
| Precyzja cięcia | ± 0,1 mm |
| Maksymalna grubość cięcia | 1200 mm |
| Czas gwarancji | Rok |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Materiał ostrza | Diament |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do cięcia mostków |
| Zastosowanie | Cięcie,Marmur,Granit |
| Zalety | Szybka prędkość cięcia, wysoka ostrość |
| Użycie | granit,marmur,kamień |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kontrola | CNC |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Materiał ostrza | Diament |
|---|---|
| Średnica koła | 1900mm/2200mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3000*1800mm/3500*3500*2100mm |
| Rozmiar wózka | 1800*2000mm/2000*2500mm |
| Zastosowanie | Granit, kamienie, marmur |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
|---|---|
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Długość przewodu | 16.7M |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Woltaż | 380 V /220V /415V dostosowywane |
|---|---|
| używać | Cutowanie marmuru, przetwarzanie kamieni natury |
| rozmiar podlegający pracy | 3400 mm*2000 mm |
| Typ systemu sterowania | High-end 4 Axis System |
| Max rozmiar przetwarzania | 3400*3000*180 mm |