| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600 mm * 3000 mm * 1500 mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1400 mm * 2000 mm |
| piła drukowana | 0-40m/s |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Wymiar zarysu | 8000 mm * 7000 mm * 4250 mm |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Model nr. | ZMFX-2500 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Maksymalna średnica cięcia | Φ2500mm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 1150 mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Gwarancja | Jeden rok |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Znak towarowy | Xianda |
| Kontrola | CNC |
| Stopień obrotu | 360 ° (Opcjonalnie) |
| Model | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| Zakres średnic ostrza | 400-700mm |
| Powierzchnia cięcia | Płaskie/łukowe |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union, L/C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, ZARZĄDENIE WESTOLA |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Stopień | A-GRADE, prośba klienta |
| Słowa kluczowe | Żuraw jednoramienny |
| Max podnoszenie wagi | 1000 kg (dostosowane) |
| Stosowanie | Podnoszący Kamień |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1800*3500 |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 450 mm |
| Maksymalna długość obróbki | 3500 mm |
| Głównym silnikiem | 15/18,5 kW |