| Typ | Ręczna maszyna do polerowania kamienia |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, granit, marmur, piaskowiec i beton |
| Stosowanie | Cięcie na mokro/na sucho |
| Korzyść | Trwała konstrukcja, łatwa obsługa, szybkie cięcie |
| Rodzaj działalności | Producent, firma handlowa, producent i handel |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Maksymalna pojemność podnoszenia | 1 tona |
| Długość bumu | 3,3 m (możliwość dostosowania) |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, wyłącznik awaryjny, wyłącznik krańcowy |
| Tryb pracy | Pilot bezprzewodowy + panel sterowania ręcznego |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, marmur |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma / plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 8.8mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamie |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, opatrunek granitowy |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, plastik |
| Stosowanie | Cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa, opatrunek blokowy |
| Nazwa produktu | 11mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kamien |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie, zbrojony beton |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wzmocniony beton, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | Lina do szybkiego cięcia 11,5 mm Piła diamentowa z betonu zbrojonego, piła diamentowa o małej średni |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500mm/2500*3000*1500mm/3000*3000*1500mm |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Zastosowanie | Kamienie |
| Zalety | Szybka prędkość cięcia |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Zastosowanie | Marmur, Granit, Beton, Kamienie |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Model nr. | ACM-2515 |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Liczba wrzecion | 1 szt. |
| Waga brutto | 2000kg |
| Konsumpcja wody | 1M3/H |
| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwa | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupków, kamienia naturalnego itp |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do liny piły linowej |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Wymiar konspektu | 6500*6300*3800mm |
| Konsumpcja wody | 4m3/H |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |