| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Zastosowanie | Marmur, Granit, Beton, Kamienie |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Model nr. | ACM-2515 |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Liczba wrzecion | 1 szt. |
| Waga brutto | 2000kg |
| Konsumpcja wody | 1M3/H |
| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwa | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupków, kamienia naturalnego itp |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do liny piły linowej |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Wymiar konspektu | 6500*6300*3800mm |
| Konsumpcja wody | 4m3/H |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
|---|---|
| Liczba wrzecion | 1 szt. |
| Waga brutto | 2000kg |
| Konsumpcja wody | 1M3/H |
| Typ kontroli | CNC |
| Nazwa produktu | Maszyna do rzeźbienia w kamieniu CNC |
|---|---|
| Szybkość łącza | 0 -35m /S |
| Waga brutto | 10500 kg |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Silnik brutto | 18KW |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1600*3500mm |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 800mm |
| Głównym silnikiem | 18,5 kW |
| Odrażająca władza | 23,5kw |
| Średnica ostrza | 400-700mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1800*3500*2szt |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 600mm |
| Maksymalna długość obróbki | 3500 mm |
| Głównym silnikiem | 18,5*2/22*2kw |
| Model nr. | CCM-300/600-2 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| średnica ostrza | 600mm |
| Model nr. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| Średnica przetwarzania | 350-2000 |