| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/P, D/A |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Materiał ostrza | diament |
|---|---|
| używać | przecinarka do bloków, granitu i marmuru |
| Stan | Nowy |
| Max rozmiar przetwarzania | 3200*2000*100/170/270 |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | D/P, D/A, L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, D/P. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Fujian China |
| Nazwa handlowa | Xianda |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Rodzaj | piła diamentowa |
|---|---|
| Podanie | Cięcie, wydobywanie granitu |
| Materiał | Diament, stal, piła diamentowa, guma |
| Stosowanie | Wydobywanie granitu, cięcie skał, rzeźbienie w kamieniu, piła diamentowa |
| Nazwa produktu | 11.5mm szybkotnąca piła diamentowa do kamieniołomów, piła diamentowa o małej średnicy do cięcia kami |
| Model nr. | FCM-300/600-1000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwać | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupka, kamienia naturalnego itp |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Model nr. | SEM-1625 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwać | Maszyna do cięcia kamienia (maszyna do cięcia drutu diamentowego) |
| Funkcjonować | Cięcie marmuru, granitu, łupka, kamienia naturalnego itp |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 1600*2500mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
|---|---|
| Waga brutto | 7200kg |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*3000*1500mm |
| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Model nr. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |