| Kontrola | PLC |
|---|---|
| Waga brutto | 6000 kg |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Model nr. | RSM-3000-15 / RSM-3500-18/21 |
| Model nr. | YHJJ-600-2000 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Silnik brutto | 11KW |
| Konsumpcja wody | 4m3/H |
| Waga brutto | 4500 kg |
| Model nr. | CHJJ-1500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Silnik brutto | 11KW |
| Konsumpcja wody | 4m3/H |
| Waga brutto | 5000 kg |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 600mm |
| Maksymalna długość obróbki | 3500 mm |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Kontrola | CNC |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3400*2000*180mm |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 15 kW |
| Konsumpcja wody | 3m³/H |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
| Rozmiar wózka | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1400*3000 |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 400 mm |
| Maksymalna długość obróbki | 3000 mm |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Średnica ostrza | 350-600mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Maksymalny skok podnoszenia cięcia Głębokość ramy cięcia | 600mm |
| Maksymalna długość obróbki | 3500 mm |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Model nr. | BLMM-1700MAX |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Używać do | Cięcie linii profilowania, kolumny, płyty kolumnowe |
| Znak towarowy | MASZYNY XIANDA |
| Początek | Jinjiang, Fujian, Chiny |