| Model nr. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| Średnica przetwarzania | 350-2000 |
| Model nr. | CHM-200/300-2 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| średnica ostrza | 500mm |
| Model nr. | APM-350-2000 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| Średnica przetwarzania | 350-2000 |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2500*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 11KW |
| Zalety | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
|---|---|
| Maksymalna średnica cylindra | 2500 mm |
| Czas gwarancji | Rok |
| Konsumpcja wody | 8m3/godz |
| Maksymalny pionowy skok podnoszenia | 1500 mm |
| Model nr. | Odkryj4-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Kontrola | CNC |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Nazwa | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
| Nazwa | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Model nr. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Kontrola | CNC |
| Długość przewodu | 19.2m |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |