| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Szczegóły pakowania | można załadować do kontenera 1 * 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-30 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Średnica koła | 1600 mm |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Orzecznictwo | CCC, ISO, CE |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/A, L/C, D/P. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 30 lat |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, D/P, ZACHODNIE WESTOLA |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Fujian China |
| Nazwa handlowa | Xianda |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia krawędzi kamienia |
|---|---|
| Maksymalna szerokość cięcia | 1500mm |
| Silnik brutto | 35KW |
| Waga brutto | 4500 kg |
| Kolor | Biało niebieski |
| Model nr. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Możliwość cięcia | wysoka prędkość |
| Kontrola | PLC |
| Kolumna średnicy | Φ350mm-Φ2000mm |
| Model nr. | MSC-2000/3500 |
|---|---|
| Podanie | ceramika |
| Typ do szlifierki | Szlifierka tarczowa |
| Typ szlifierki | Maszyna do polerowania beczek |
| Metoda szlifowania | Szlifowanie na mokro |