| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Maksymalna średnica przetwarzania (3 szt.) | 450-1400MM |
|---|---|
| Rozmiar stołu roboczego | 3500*1200mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Silnik brutto | 12,5 kW |
| Wymiar konspektu | 6500*2800*2800mm |
| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Wymiar stołu roboczego | 1300*2500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 15 m/min |
| Liczba wrzecion | 1 PCS |
| Moc wrzeciona | 5,5 kW |
| Wymiar stołu roboczego | 1800*2500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 15 m/min |
| Liczba wrzecion | 2PCS |
| Moc wrzeciona | 7,5*2KW |
| Wymiar stołu roboczego | 3000*1500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 13 m/min |
| Liczba wrzecion | 3 SZT |
| Moc wrzeciona | 5,5*3kw |
| Maksymalna średnica obróbki | 300 MM |
|---|---|
| Maksymalna długość obróbki | 2500 mm |
| Liczba wrzecion | 2PCS |
| Rzeźbiona moc wrzeciona | 7,5 kW |
| Moc wrzeciona do obróbki zgrubnej tarczy | 7,5 kW |
| Maksymalna grubość obróbki | 300 MM |
|---|---|
| Maksymalna długość obróbki | 2500 mm |
| Magazyn narzędzi | 5+5nr |
| Moc wrzeciona | 11kw |
| Prędkość silnika wrzeciona | 1-18000 RPM |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤650 mm |
| prędkość powietrza | 13 m/min |
| Liczba wrzecion | 1 PCS |
| Moc wrzeciona | 7,5 kW |
| Parametry | BLMM-1800 |
|---|---|
| Średnica ostrza | φ400-700 |
| Wrzeciono Ilty | 1 (dwa ostrze) |
| Maksymalny skok podnoszenia ramy tnącej | 600 mm |
| Rozmiar wózka | 1800*3500 |