| Model | Rozwiń 450 / 450L / 450-MC |
|---|---|
| Kod HS | 84641090 |
| Maksymalna średnica ostrza | 450 mm |
| Główny silnik | 15 kW |
| Wymiar stołu roboczego | 3200*2000mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
|---|---|
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Średnica koła | 1600 mm |