| Czas dostawy | 45 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P. |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Jinjiang, Fujian, Chiny |
| Nazwa handlowa | Xianda Machinery |
| Gwarancja | Jeden rok |
|---|---|
| Znak towarowy | Xianda |
| Stopień obrotu | 360 ° (Opcjonalnie) |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Materiał ostrza | Diament |
| Maksymalna średnica ostrza | 500 mm |
|---|---|
| Maksymalna średnica obróbki | 250/2 SZT. 500/1 SZT |
| Głównym silnikiem | 11/15kw |
| Odrażająca władza | 16/20 kW |
| Zużycie wody | 3m3/godz |
| Podróż w lewo i w prawo | 3800-3200 mm |
|---|---|
| Odrażająca władza | 57-77kw |
| Prędkość cięcia | Wysoka prędkość |
| Rodzaj | Maszyna do cięcia CNC |
| Średnica ostrza | 2200-2800 mm |
| Czas dostawy | 30 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | Western Union, D/P, D/A, L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 1000 set / rok |
| Miejsce pochodzenia | Fujian China |
| Nazwa handlowa | Xianda |
| Maksymalna średnica ostrza | 500 mm |
|---|---|
| Maksymalna średnica obróbki | 200/4SZT 400/2SZT |
| Głównym silnikiem | 11*2/15*2kw |
| Odrażająca władza | 29,5/37,5 kW |
| Zużycie wody | 6m3/H |
| Maksymalna średnica ostrza | 600mm |
|---|---|
| Maksymalna średnica obróbki | 300/2 szt. 600/1 szt |
| Głównym silnikiem | 11/15kw |
| Odrażająca władza | 17,5/21,5 kW |
| Zużycie wody | 3m3/godz |
| Maksymalna średnica cięcia | 2500 mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 1150 mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Silnik brutto | 15Kw |
| Wymiar konspektu | 4300*2500*3400mm |
| Maksymalna średnica ostrza | 500 mm |
|---|---|
| Maksymalna średnica obróbki | 200/2SZT 400/1SZT |
| długość obróbki | 500-1500mm |
| Głównym silnikiem | 11/15kw |
| Odrażająca władza | 15,5/19,5 kW |