| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 |
| Wymiar stołu roboczego | 2000*2500 |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia diamentowej piły do kamienia |
|---|---|
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Materiał | Odlew |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Cięcie materiałów | Marmur, granit, kwarcyt, piaskowiec i inne kamienie naturalne/syntetyczne. |
|---|---|
| Moc silnika głównego | 11kw |
| Szybkość łącza | 20-40 m/s |
| Średnica drutu | Φ8 mm-φ11,5 mm (drut powleczony diamentem do precyzyjnego cięcia) |
| Długość przewodu | Standardowe długości: 14,7 m 15,7 m 16,7 m |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 |
|---|---|
| Model nr. | RSM-3500-18/21 |
| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Zalety | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
| Model nr. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Zdolność cięcia | Wysoka prędkość |
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 |
| Kolor | Niebieski i żółty |
|---|---|
| Zastosowanie | Cutowanie metali przemysłowych, cięcie drewna |
| Władza | 5,5 kW |
| Maksymalna długość drutu | 80m |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Marka | Xianda |
|---|---|
| System sterowania | układ CNC |
| Kluczowe słowa | lina piły diamentowej |
| Kod Hs | 84641090 |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Cena konkurencyjna, automatyczna |
| Znak firmowy | Xianda |
|---|---|
| Pochodzenie | Fujian, Chiny |
| Stan | Nowy |
| Aplikacja | Cięcie kamienia |
| Gwarancja | 1 rok na części |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600*3000*1500mm |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1400*2000mm |
| Szybkość łącza | 0~40m/S |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Wymiar konspektu | 8000*7000*4250mm |
| Model nr. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |