| Czas gwarancji | Jeden rok |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Rozmiar wózka | 1400*2000mm |
|---|---|
| Długość przewodu | 15,7m |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | ODKRYCIE 5 |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600*3000*1500mm |
| Waga brutto | 6500 kg |
|---|---|
| Model nr. | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Pochodzenie | Fujian, Chiny |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 15Kw |
| Konsumpcja wody | 6m3/H |
| Wymiar zarysu | 6500*6300*3800mm |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 2000*2500mm |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Model nr. | CTS-3500-18/21 |
| Długość przewodu | 16.7M |
|---|---|
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Zdolność cięcia | Wysoka prędkość |
| Kontrola | PLC |
| Długość przewodu | 20,6m |
| Obracanie stołu roboczego (opcjonalnie) | 360° |
| Cutting Distance | 1750mm |
|---|---|
| Grade | Customer's Request |
| Cutting Ability | High Speed |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Transport Package | Load In A 20 Feet Container |
| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Znak towarowy | Xianda |
| Stopień obrotu | 360 ° (Opcjonalnie) |
| Głównym silnikiem | 11KW-15KW |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |