| Kluczowe słowa | Kamienna maszyna |
|---|---|
| Model nr. | QWS-45-75 |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Czas gwarancji | Rok |
| Waga brutto | 3200 kg |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
|---|---|
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Rozmiar wózka | 1300*2500mm |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
| Kontrola | CNC |
| Control | CNC |
|---|---|
| Function | Cutting Marble, Granite, Slate, Nature Stone, etc |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 6800*6300*3800mm |
| Długość przewodu | 16.7M |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Nazwa | Odkrycie 4-2000/2500/3000 |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Marka | MASZYNY XIANDA |
| Głównym silnikiem | 11/15kw |
| Kąt obrotu | 360° |
| Ciężar nośny stołu | 35/50t |
| Głównym silnikiem | 11kw |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2000*3000*1500 mm |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Kontrola | CNC |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
|---|---|
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Waga brutto | 6000 kg |
| Kontrola | CNC |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Kontrola | CNC |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Prędkość maszyny | 20-40m/godz |
| Główny silnik | 11 kW |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Kontrola | Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
|---|---|
| Zużycie wody | 4m3/godz |
| Długość drutu | 20-50 m |
| Specyfikacja | 9500*6800*4700 mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Model nr. | ODKRYCIE 5 |
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
| Długość przewodu | 16.7M |