| nazwisko | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Orzecznictwo | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Rozmiar wózka | 1400*2000mm |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 2600*3000*1500mm |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
|---|---|
| Średnica koła | 1600 mm |
| Czas gwarancji | Jeden rok |
| Kontrola | CNC |
| Waga brutto | 6500 kg |
| Max Processing Size | 2500*3000*1500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Table bearing weight | 20T |
| Dimension of Worktable | 1400*2500 |
| Długość drutu | 10m |
|---|---|
| waga brutto | 5500 kg |
| Główny silnik | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40 m/s |
| Zużycie wody | 6m3/H |
| Control | CNC |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Nazwa | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Waga brutto | 5500 kg |
| Długość przewodu | 16.7M |
|---|---|
| Waga brutto | 5500 kg |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| Konsumpcja wody | 4m3/godz |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia wysokiej precyzji diamentowej piły drutowej |
|---|---|
| Model | CTS-3500-18/21/22FW |
| Stopień obrotu | 360° |
| Zalety | Wysoka wydajność długi czas życia, wysoka wydajność pracy, wysoka gualizność, szybkie cięcie, 38 -le |
| Użycie | Warsztaty wytwarzania kamienia |
| Typ | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Kod Hs | 84641090 |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Specyfikacja | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Napięcie źródła | 380 V. |
| nazwisko | 360° stopnia obrotu CNC Diamentowa Maszyna Piły Przemysłowej Wydajność produkcji |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kąt obrotu | 360° |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*1800 mm/3500*3500*2100 mm |
| Rozmiar wózka | 1800*2000mm/2000*2500mm |