| Typ | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Kod HS | 84641090 |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Specyfikacja | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Napięcie źródła | 380 V |
| Szczegóły dostawy | Zbywalny |
|---|---|
| Wymiar stołu roboczego | 3400*2000 |
| Moc silnika | 30KW |
| Zużycie wody | 3m3/godz |
| Wymiar zarysu | 6200*4000*4350 |
| Długość drutu | 19,1 m |
|---|---|
| Waga brutto | 10500Kg |
| Max rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2200mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| Szybkość łącza | 20-40 m/s |
| Kontrola | Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
|---|---|
| Zużycie wody | 4m3/godz |
| Długość drutu | 20-50 m |
| Specyfikacja | 9500*6800*4700 mm |
| Słowa kluczowe | Kamienna maszyna |
| system sterowania | System sterowania PLC |
|---|---|
| Struktura transmisji | Synchroniczna przekładnia śrubowo-wałowa |
| Tworzywo | Cięcie marmuru i granitu |
| Max rozmiar przetwarzania | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm i 3500×2100 mm. |
| Opcje średnicy koła | 1600 mm, 1900 mm i 2200 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Kod HS | 84641090 |
| Średnica koła | 1600 mm |
| Specyfikacja | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Napięcie źródła | 380 V |
| Pakiet Transportowy | Opakowanie plastikowe, odpowiednie do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas gwarancji | jeden rok |
| Korzyść | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
| Prędkość chodzenia | 0-30m/godz |
| Szybkość łącza | 0-40 m/s |
| Pakiet transportowy | Opakowanie z tworzywa sztucznego, odpowiednie do transportu morskiego |
|---|---|
| Czas gwarancji | Rok |
| Zalety | Wielofunkcyjny z dobrą jakością i ceną |
| Prędkość chodzenia | 0-30m/godz |
| Szybkość łącza | 0-40m/s |
| system sterowania | System sterowania PLC |
|---|---|
| Struktura transmisji | Synchroniczna przekładnia śrubowo-wałowa |
| Tworzywo | Cięcie marmuru i granitu |
| Max rozmiar przetwarzania | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm i 3500×2100 mm. |
| Opcje średnicy koła | 1600 mm, 1900 mm i 2200 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia drutu diamentowego |
|---|---|
| Kod Hs | 84641090 |
| Średnica koła | 1600MM |
| Specyfikacja | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Napięcie źródła | 380 V |