| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Model nr. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrola | PLC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2100 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Głównym silnikiem | 11kw |
| Model nr. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrola | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3000*2000*1500mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1300mm |
| Głównym silnikiem | 7,5 kW |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia krawędzi kamienia |
|---|---|
| Wymiar stołu roboczego | 2500*2000mm |
| Silnik brutto | 19kw |
| Waga brutto | 8000 kg |
| Specyfikacja | 6500*6300*3800mm |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja za granicą, szkolenie na miejscu, wskazówki online |
|---|---|
| Stosowanie | Wydobywanie i obróbka kamienia naturalnego |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja za granicą, szkolenie na miejscu, wskazówki online |
| Układ napędowy | Reduktor i silnik serwo o wysokiej precyzji |
| Scena aplikacji | Górnictwo w kamieniołomach, wycinanie bloków w fabryce kamieni, obróbka kamienia o specjalnych kszta |
| Wymiar stołowy | 3400*2000 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Międzynarodowe standardy opakowań transportowych |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów/rok |
| Długość drutu | 19,1 m |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie plastikowe, odpowiednie do transportu morskiego |
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | L/c, t/t, d/p, zachodni związek, paypal, pieniądze gram, inne |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Zużycie wody | 4m3/godz |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Nadaje się do transportu morskiego |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| system sterowania | System sterowania PLC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Nadaje się do transportu morskiego/powietrznego/lądowego/kolejowego. |
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |