| System | 5-osiowy system CNC z podnośnikiem |
|---|---|
| Wrzeciono | Importowane wrzeciono BT |
| Tryb transmisji | Mechanizm napędowy zębatki |
| Technologia sterowania | Absolutna kontrola serwa magistrali |
| Tworzywo | Stalowa rama + żeliwny stół |
| System | 5 - axis linkage CNC system |
|---|---|
| Spindle | Imported BT spindle |
| Transmission mode | Rack drive mechanism |
| Control Technology | Bus absolute servo control |
| Material | Steel Frame + Cast Iron Table |
| Wymiar konturowy | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Typ systemu sterowania | System 4-osiowy |
| Średnica ostrza | 350-450mm |
| Rozmiar stołu roboczego | 3200*2000mm |
| Kąt pochylenia stołu roboczego | 0-85° |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok, 12 miesięcy, 18 miesięcy, 2 lata |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowych maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| wymiar (l*w*h) | 6000*1400*1550 mm, 3500*4000*2500 mm, 3250x3450x900 mm, 2200*2200*1700,775*270*460 mm |
| Woltaż | 380 V, 380 V/50 Hz, 230 V/380 V, 220 V, opcjonalnie |
| Stosowanie | Obróbka drewna, piła do cięcia drewna, cięcie drewna, piła do cięcia, cięcie metalu |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia kamienia o 5-osiowej prędkości |
|---|---|
| System sterowania | cnc |
| Typ | Maszyna typu mostu |
| Maksymalny skok podnoszenia | 500 mm |
| Moc | 30kW |
| Typ | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Słowo kluczowe | Przemysłowy kamień do cięcia, granitowy noży, marmurowy ślimak |
| Stosowanie | Granitowe wycinanie bloków/produkcja płyty marmurowej/przetwarzanie kamienia o wysokiej wartości |
| Kod Hs | 84641090 |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok, 12 miesięcy, 18 miesięcy, 2 lata |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowych maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, |
| wymiar (l*w*h) | 6000*1400*1550 mm, 3500*4000*2500 mm, 3250x3450x900 mm, 2200*2200*1700,775*270*460 mm |
| Woltaż | 380 V, 380 V/50 Hz, 230 V/380 V, 220 V, opcjonalnie |
| Stosowanie | Obróbka drewna, piła do cięcia drewna, cięcie drewna, piła do cięcia, cięcie metalu |
| Nazwa produktu | Maszyna do cięcia kamienia o 5-osiowej prędkości |
|---|---|
| System sterowania | CNC |
| Rodzaj | Maszyna typu mostu |
| Maksymalny skok podnoszenia | 500 mm |
| Władza | 30kw |
| Rodzaj | BTC-2200/2500/2800 |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Słowo kluczowe | Przemysłowy kamień do cięcia, granitowy noży, marmurowy ślimak |
| Użycie | Granitowe wycinanie bloków/produkcja płyty marmurowej/przetwarzanie kamienia o wysokiej wartości |
| Kod Hs | 84641090 |
| Wymiar konspektu | 5000*3100*2700mm |
|---|---|
| Typ systemu sterowania | System 4-osiowy |
| Średnica ostrza | 350-450mm |
| Rozmiar stołu roboczego | 3200*2000mm |
| Kąt pochylenia stołu roboczego | 0-85° |