| Materiał | Kamień |
|---|---|
| Władza | Elektryczne |
| Oś | 3-osiowe |
| System sterowania | CNC |
| Wymiar zarysu | 2360 mm*3600 mm*2200 mm |
| prędkość powietrza | 15 m/min |
|---|---|
| System sterowania | CNC |
| Władza | Elektryczne |
| Moc wrzeciona | 5,5*2kw |
| Nazwa | Maszyna do rzeźbienia w kamieniu CNC |
| Oś | 4-osiowy |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 2250 mm * 5800 mm * 2700 mm |
| Rodzaj | Maszyna CNC |
| System sterowania | CNC |
| Dokładność pozycjonowania | 0,02 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 2500*1500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤650 mm |
| prędkość powietrza | 13 m/min |
| Liczba wrzecion | 1 PCS |
| Moc wrzeciona | 7,5 kW |
| Maksymalna grubość obróbki | 300 MM |
|---|---|
| Maksymalna długość obróbki | 2500 mm |
| Magazyn narzędzi | 5+5nr |
| Moc wrzeciona | 11kw |
| Prędkość silnika wrzeciona | 1-18000 RPM |
| Wymiar stołu roboczego | 3000*1500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 13 m/min |
| Liczba wrzecion | 3 SZT |
| Moc wrzeciona | 5,5*3kw |
| Maksymalna średnica obróbki | 300 MM |
|---|---|
| Maksymalna długość obróbki | 2500 mm |
| Liczba wrzecion | 2PCS |
| Rzeźbiona moc wrzeciona | 7,5 kW |
| Moc wrzeciona do obróbki zgrubnej tarczy | 7,5 kW |
| Wymiar stołu roboczego | 1800*2500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 15 m/min |
| Liczba wrzecion | 2PCS |
| Moc wrzeciona | 7,5*2KW |
| Wymiar stołu roboczego | 1300*2500mm |
|---|---|
| Wysokość podawania | ≤350 mm |
| prędkość powietrza | 15 m/min |
| Liczba wrzecion | 1 PCS |
| Moc wrzeciona | 5,5 kW |
| Model nr. | CMC-3015 |
|---|---|
| Aktualny | AC |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowanie do wysyłki |
| Znak towarowy | MASZYNY XIANDA |