| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Długość drutu | 19.1m |
| Waga brutto | 10500 kg |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Prędkość drutu | 20-40m/s |
| Numer modelu | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Zużycie wody | 4m3/h |
| Kontrola | CNC/PLC |
| Średnica drutu | 0.6-1.8 mm |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Dokładność cięcia | Wysoki |
| Węgiel | 15 kW |
| System sterowania | System PLC |
| Parametry | Jednostka | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Rodzaj układu sterowania | / | PLC | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | mm | 3500×3500×2200 | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Prędkość drutu | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Silnik główny | kw | 15 | 15 |
| Wymiar zarysu | mm | 9000 × 5800 × 5600 | 9000 × 5800 × 5600 |
| Waga brutto | kg | 10300 | 10500 |
| Zużycie wody | m3/h | 4 | 4 |