| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Długość drutu | 19.1m |
| Waga brutto | 10500 kg |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | 3500*3500*2200 mm |
| Prędkość drutu | 20-40m/s |
| Model nr. | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Zużycie wody | 4m3/h |
| Kontrola | CNC/PLC |
| Średnica drutu | 0.6-1.8 mm |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Dokładność cięcia | Wysoki |
| Węgiel | 15 kW |
| System sterowania | System PLC |
| Parametry | Jednostka | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Rodzaj układu sterowania | / | PLC | CNC |
| Maksymalny rozmiar przetwarzania | mm | 3500*3500*2200 | 3500*3500*2200 mm |
| Prędkość drutu | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Silnik główny | kw | 15 | 15 |
| Wymiar zarysu | mm | 9000*5800*5600 | 9000*5800*5600 |
| Waga brutto | kg | 10300 | 10500 |
| Zużycie wody | m3/h | 4 | 4 |
Maszyna ta posiada ruchomą strukturę typu bramkową, umożliwiającą umieszczanie surowców bezpośrednio na ziemię do przetwarzania, a tym samym oszczędność kosztów wózka i utrzymania.Mechanizm podnoszenia wykorzystuje szesnastostronną szybę przewodnią i dwadzieścia osiem zestawów konstrukcji rolkowych, z synchronizowanym podnoszeniem osiąganym za pomocą przesyłki pośredniej.o pojemności nieprzekraczającej 1 kVA.
Ta maszyna jest idealnym wyborem dla:
Bezproblemowo obsługuje różne materiały twarde, w tym granit, marmur, piaskowiec i bazalt, co czyni go wszechstronnym atutem dla firm, które chcą poszerzyć zakres swoich usług.
Tradycyjne maszyny do cięcia kamienia często cierpią z powodu niskiej wydajności, wysokiego zużycia materiału i ograniczonej mobilności.